Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że wejście na stronę Sklepu Internetowego ADBL B2B  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych.

Dowiedz się więcej: Przetwarzanie Danych Osobowych ADBL B2B

Informujemy, że z dniem 3 Stycznia 2022 spółka „JJ Management” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie („spółka przekształcana”) uległa przekształceniu w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą JJPM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. w Związku z tym został zaktualizowany Regulamin Sklepu Internetowego ADBL B2B. Zachęcamy do zapoznania się z nim:

  • wszelkie wątpliwości odnośnie zapisów Regulaminu należy zgłaszać pisemnie na adres e-mail: b2b@adbl.eu
  • nie zaakceptowanie przez Państwa zapisów Regulaminu skutkować będzie zawieszeniem Państwa Konta Klienta w Sklepie ADBL, a tym samym - brakiem możliwości składania i realizacji  zamówień.
  • brak zgłoszeń o nie zaakceptowaniu zaktualizowanego Regulaminu oznaczać będzie Państwa zgodę na zawarte w nim zapisy i zobowiązanie do ich przestrzegania.

Zespół ADBL